GABINET FIZJOTERAPII NR. 1

ul. Galicyjska 3C kl. 1 m.3, dz. Czyżyny, KRAKÓW

GABINET FIZJOTERAPII NR. 2

ul. Tadeusza Kościuszki 15, WIELICZKA

dr Krzysztof Żaba

DOKUMENTY:

Uprzejmie proszę o zabranie ze sobą wszystkich dokumentów diagnostycznych, wcześniejszego leczenia operacyjnego lub rehabilitacyjnego. Nie chodzi jedynie o okolicę ciała, z którą obecnie jest problem ale o wszystkie urazy, ingerencje chirurgiczne lub leczenie zachowawcze sprzed minimum 10 lat. Są one niezbędne do wnikliwego przeanalizowania historii leczenia i znalezienia przyczyny aktualnych dolegliwości.

STRÓJ:

Proszę o zabranie ze sobą stroju sportowego, który pozwoli na swobody dostęp do problematycznej okolicy ciała. Mile widziane jest także obuwie sportowe, w którym najczęściej uprawiana jest aktywność sportowa lub które jest najczęściej użytkowane.

CIERPLIWOŚĆ:

Pierwsze spotkanie zawsze ma charakter diagnostyczny. Tylko wnikliwe badanie i analiza pozwoli mi dobrać program który doprowadzi do sukcesu. Fizjoterapia głównie opiera się na wnikliwym badaniu, terapii oraz autoterapii, którą pacjent wykonuje sam w domu. Nawiązanie współpracy ze mną to połowa sukcesu, dlatego proszę o uzbrojenie się w cierpliwość i skrupulatne wykonywanie zadań zleconych przez zespół terapeutyczny. Jestem dostępny o każdej porze dnia i zawsze służę pomocą w razie wątpliwości przy autoterapii. Zazwyczaj terapeuta na pierwszym spotkaniu podejmuje terapię próbną i pod kątem swoich działań wyznacza zadania domowe.

POZYTYWNE NASTAWIENIE:

Przez lata doświadczeń w zawodzie fizjoterapeuty z całą pewnością sukces terapeutyczny zależy od zaangażowania i chęci powrotu do zdrowia. Jeżeli byłaś/eś u dziesiątek lekarzy i fizjoterapeutów i nie odczuwasz znacznej różnicy, nie zniechęcaj się. Jeśli będę mógł Ci pomóc na pewno się o tym dowiesz, jeśli nie.. przedstawię Ci moją opinie i skieruje Cię do specjalisty który rozwiąże Twój problem.

Wiktor
Rafał
M
LJ
Jola
IzabelaG
Izabela
Gabriel K.
Dawid
Anna
Anna
Andrzej M.
A. K.
A. A.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu!

WIELICZKA

ul. Tadeusza Kościuszki 15

Kraków​

ul. GALICYJSKA 3C kl1 m3 (CZYŻYNY)

(+48) 508 438 246

PONIEDZIAŁEK

8-20

WTOREK

8-20

ŚRODA

8-20

CZWARTEK

8-20

PIĄTEK

8-20

SOBOTA-NIEDZIELA

(zamknięte)

ORTOMEDICUS © 2022